KOREKTORY

Newsletter

KOREKTORY Jest 29 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 16 z 29 elementów
 • 3,42 zł

  Płyn korekcyjny na bazie wody, nakrętka z zamocowanym aplikatorem ( gąbeczką), szybko schnie pojemność 20ml.

  3,42 zł
 • 3,73 zł

  "Korektor płynny z pedzelkiem Donau - w buteleczce - nakrętka z pędzelkiem ułatwiającym nakładanie warstwy korygujacej - pojemność 20 ml - płynny - doskonale kryje korygowaną powierzchnię - łatwy do nanoszenia i rozcieńczania - szybko zasychający jednostka sprzedaży 1 sztuka "

  3,73 zł
 • 4,87 zł

  "Korektor w piórze Micro Duo - z końcówką kulkową 1mm, umożliwiającą precyzyjne korekty - zawiera nietoksyczny, szybkoschnący, płyn, pozostawiający po wyschnięciu gładką powierzchnią - pojemność 8 ml - jednostka sprzedaży 1 sztuka "

  4,87 zł
 • 5,22 zł

  "warstwa korygująca umieszczona na specjalnej taśmie długość taśmy: 8 m szerokość taśmy: 5 mm prosty i bezpieczny w użyciu suchy i czysty w zastosowaniu nietoksyczny można stosować na wszystkich rodzajach papieru przezroczysta obudowa pozwala kontrolować stan zużycia"

  5,22 zł
 • 6,09 zł

  "Korektor w płynie Pritt - korektor w płynie z pędzelkiem - posiada doskonałe właściwości kryjące - nie pozostawia śladów i cieni na kserokopiach i faksach - idealny do korekcji miejscowej jak i dużych powierzchni - pojemność 20 ml - dostępny w dwóch wersjach: 1. z rozpuszczalnikiem - szybkoschnący 2. ekologicznej - bez rozpuszczalnika - jednostka...

  6,09 zł
 • 6,51 zł

  "Liquid Paper Combo 2w1 - unikalny korektor Liquid Paper 2w1 - łączy cechy korektora w pędzelku oraz piórze - po zdjęciu zatyczki otrzymujemy korektor w piórze do precyzyjnej korekty drobnych fragmentów tekstu - przekręcenie zatyczki odkrywa natomiast korektor w pędzelku z końcówką gąbkową do korekty większych powierzchni - zawiera 22 ml wysokiej jakości...

  6,51 zł
 • 7,81 zł

  Wkład wymienny do korektora ZT304

  7,81 zł
 • 7,95 zł

  "Korektor Pritt Mini - mały i sprytny kieszonkowy korektor w taśmie - ulepszona taśma korygująca umożliwia natychmiastowe pisanie każdym rodzajem długopisu - doskonały i trwały efekt korygowania - tekst nie prześwituje z upływem czasu - nie pozostawia śladów i cieni na kserokopiach i faksach - do użycia na papierze zwykłym i faksowym - zapewnia czysty,...

  7,95 zł
 • 8,22 zł

  "Korektor w płynie Tipp-ex - korektor Rapid szybkoschnący i korektor Aqua ekologiczny, bezzapachowy (na bazie wody) - nowa, unikalna gąbka umożliwia równomierne i precyzyjne nanoszenie płynu korygującego - pojemność 20 ml - opakowanie 10 sztuk - jednostka sprzedaży 1 sztuka "

  8,22 zł
 • 8,22 zł

  "Korektor w płynie Tipp-ex - korektor Rapid szybkoschnący i korektor Aqua ekologiczny, bezzapachowy (na bazie wody) - nowa, unikalna gąbka umożliwia równomierne i precyzyjne nanoszenie płynu korygującego - pojemność 20 ml - opakowanie 10 sztuk - jednostka sprzedaży 1 sztuka "

  8,22 zł
 • 8,73 zł

  Korektor jednorazowy.Nie zawiera rozpuszczalników, odporna na światło.Transparenta obudowa pozwala kontrolować zużycie taśmy.Suchy system korekcji umożliwia natychmiastowe pisanieTaśma korygująca o szerokości 5 mm.i długości 5 m.Jej główną cechą jest rozmiar mini co sprawia, że idealnie pasuje do dziecięcej dłoni.Przyjazna i łatwa w użyciu, doskonała dla...

  8,73 zł
 • 9,03 zł

  "Korektor w piórze Pritt Pocket Pen - idealny do precyzyjnego, punktowego korygowania - z wysokiej jakości metalową końcówką - teraz w nowym opakowaniu, które ułatwia dozowanie - łatwy, funkcjonalny i ekonomiczny użyciu - ulepszona formuła płynu korygującego - szybko schnie i posiada doskonałe właściwości kryjące - nie pozostawia śladów i cieni na...

  9,03 zł
 • 9,61 zł

  Wielofunkcyjny korektor. Posiada cienką, precyzyjną, metalową końcówkę. Nadaje się do korygowania lub pokrywania oryginałów, kserokopii, wydruków, pisma maszynowego. Harmonijkowa obudowa pozwala na używanie korektora do ostatniej kropli płynu korygującego. Zawartość 4,2 ml. Powierzchnia korygowania 378 cm2.

  9,61 zł
 • 9,62 zł

  wymienny wkład, 14m taśma zapewnia długotrwałe krygowania

  9,62 zł
 • 10,22 zł

  Korektor w piórze z nowoczesnym systemem dozowania płynu.Szybkoschnący płyn korygujący oraz cienka metalowa końcówka zapewniają natychmiastową korektę. Posiada uchwyt połączony z dozownikiem co zapewnia wygodne użytkowanie.Pojemność 8 ml.Pakowany po 10 szt.

  10,22 zł
 • 11,43 zł

  "Przezroczysta, estetyczna obudowa pozwala na kontrolę zużycia taśmy - ekologiczny - nie pozostawia śladów na kserokopiach - idealny do pracy i do szkoły - długość taśmy 6 m, szerokość 5 mm - jednostka sprzedaży 1 sztuka "

  11,43 zł
Pokazuje 1 - 16 z 29 elementów